Dostawiamy brakujące zęby na jednej wizycie. Mosty na włóknach szklanych. Bez szlifowania, bez bólu.

Brakujący ząb uzupełniamy w czasie 1,5 godziny. Przywracamy piękny uśmiech w czasie jednej wizyty.

Brakujący ząb uzupełniamy w czasie 1,5 godziny, na jednej wizycie, dzięki technologii włókien szklanych. Po tym czasie pacjentka/pacjent wychodzi z gabinetu z nowym, dostawionym zębem. Stosujemy ten sposób leczenia od 16 lat. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga szlifowania zdrowych zębów. Każdego tygodnia wykonujemy kilka rekonstrukcji brakujących zębów w postaci mostów na włóknach szklanych.  Most na włóknach szklanych może być w dowolnym czasie od zabiegu poprawiony lub naprawiony bez ingerowania w naturalne tkanki pacjenta. Jeśli pacjentka/pacjent w przyszłości zechce uzupełnić brak zęba implantem, „wycinamy” most na włóknach szklanych przywracając pierwotny stan sprzed zabiegu. Technologia rekonstrukcji brakujących zębów mostami na włóknach szklanych jest stosowana na całym świecie i dobrze opisana w literaturze fachowej. Bardzo estetyczna i skuteczna, w Polsce jeszcze mało znana.

W naszej klinice wszyscy lekarze są wyszkoleni w jednowizytowej technice odbudowy brakujących zębów na włóknach szklanych.

Odtworzenie brakującego jednego zęba (most 3-punktowy ) kosztuje 1 800 zł.

 

Możliwe jest płacenie ratalne. Informacja i aplikacja na stronie : https://online.mediraty.pl/index.php?klinikain

 

 

1. Brak górnych siekaczy, po wypadku.
2. Pole operacyjne osłonięte jest izolacją chroniącą operowane zęby od dostępu śliny i pary wodnej z oddechu. To zapewnia optymalną jakość łączenia zębów z włóknem szklanym i kompozytami.
3. Włókno szklane IPN przyklejone do nieoszlifowanych zębów filarowych.
4. Pierwszy siekacz w końcowej fazie modelowania.
5. Efekt końcowy. Zęby będą jeszcze polerowane i ostatecznie kształtowane.
6. Kolejny przypadek. Ząb po urazie, wyleczony endodontycznie.
7. Zastosowaliśmy wkład z włókna szklanego IPN.
8. Wkład połączyliśmy włóknem z sąsiednimi zębami aby wzmocnić odbudowę.
9. Efekt ostateczny.
10. Kolejny przypadek. Brak dwóch zębów zostanie uzupełniony odbudową kompozytową na rusztowaniu z włókna szklanego IPN.
11. Włókno przyklejone do zębów sąsiednich. Utwardzone światłem polimeryzującym. Na tym rusztowaniu zostanie odbudowany i wymodelowany ząb kompozytowy.
12. Efekt odbudowy/uzupełnienia braków obu zębów na jednej wizycie. Zaczerwienienie pozabiegowe przemija bez śladu.
13. Kolejny przypadek. Brak zęba w odcinku bocznym. Usunięto stare wypełnienia w zębach filarowych. Zostaną one zastąpione nowymi wypełnieniami z zatopionymi w nich końcami włókna szklanego.
14. Zęby odizolowane aby chronić je od wilgoci i zanieczyszczeń w trakcie zabiegu. To wzmacnia siłę połączenia/adhezji włókna do tkanek zębów.
16. Włókno szklane IPN wklejone w dna ubytków w obu zębach. Włókno zostało utwardzone światłem lampy polimeryzacyjnej. Teraz włókno jest twarde i odporne mechanicznie.
15. Etap modelowania brakującego zęba.
17. Końcowy efekt odtworzenia brakującego zęba. Most 3-punktowy wykonany został w czasie 1,5 godzinnej wizyty.
wróć